Menu
Rozbudowa zaplecza technicznego REMTRAKU

Rozbudowa zaplecza technicznego REMTRAKU

2016-05-31

Zakład Usług Taborowych REMTRAK rozpoczyna właśnie pierwszy etap modernizacji zaplecza technicznego w Idzikowicach. W ramach inwestycji zaplanowano budowę malarni i zbiornika retencyjnego wód deszczowych, a także rozbudowę już istniejącej hali napraw. Nowe zaplecze przyspieszy proces napraw i umożliwi zwiększenie liczby wykonywanych przeglądów na poziomie P4 (do dwudziestu wagonów na miesiąc), tym samym pozytywnie wpływając na dostępność taboru PKP Intercity oraz komfort podróżnych. W rozbudowanej hali będą wykonywane naprawy wszystkich podzespołów, urządzeń i części wagonowych.

Inwestycja REMTRAKU oznacza też stworzenie około stu nowych miejsc pracy dla mieszkańców Idzikowic i okolicznych miejscowości. Zakład zaoferuje pracę między innymi na stanowiskach: elektryka, elektronika, mechanika, stolarza, tokarza czy magazyniera.

Umowę na wykonanie modernizacji zaplecza technicznego REMTRAKU podpisano 23 maja 2016 roku z firmą Biling Group Sp. z o.o. Rozbudowa potrwa pięć miesięcy i będzie kosztowała ponad 10 mln złotych.

 

Zdjęcie: PKP Intercity

INNE Z KATEGORII "tabor"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry
grupa MTMrealizacja: