Menu

Raport Kolejowy to ogólnopolskie czasopismo ukazujące się od 2008 roku. Aktualnie nakład przekracza 7000 egzemplarzy, które docierają na biurka najbardziej wpływowych osób w sektorze kolejowym w kraju. Objętość każdego numeru to 100 stron. Raport Kolejowy przekazuje najważniejsze informacje dotyczące rynku kolejowego w Polsce i państwach ościennych.

Szukasz skutecznej reklamy w branży kolejowej? Chcesz dotrzeć z ofertą na biurka osób decyzyjnych w spółkach kolejowych? Zareklamuj się w Raporcie Kolejowym!

Dostępne formy reklamy:

Gazeta tradycyjna:
- reklama graficzna
- artykuł sponsorowany
- wywiad sponsorowany
- insert
- własna sekcja

Portal internetowy:
- reklama graficzna
- reklama multimedialna
- artykuł sponsorowany
- wywiad sponsorowany
- własny dział
- kampanie targetowane
- pozycjonowanie

Inne:
- direct mailing
- kampanie Facebook (Facebook, Instagram)
- kampanie Google (wyszukiwarka, YouTube)
- monitoring mediów

Kontakt w sprawie reklamy:

Radosław Karwicki
Zastępca Redaktora Naczelnego
kom.: 508 501 069
r.karwicki@izbakolei.pl

Lena Szuster
Dziennikarz
kom.: 536 712 192
l.szuster@izbakolei.pl

Edyta Studzińska
Specjalista ds. Marketingu
kom. 500 474 832
e.studzinska@izbakolei.pl

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry
grupa MTMrealizacja: