Menu
Zmiany w rozkładzie jazdy Kolei Mazowieckich

Zmiany w rozkładzie jazdy Kolei Mazowieckich

2016-05-30

W związku z pracami modernizacyjnymi Koleje Mazowieckie wprowadzają zmiany w rozkładzie jazdy w okresie od 12 czerwca do 3 września 2016 roku.

Wśród planowanych zmian wymienić można między innymi uruchomienie nowych połączeń wakacyjnych. Od 25 czerwca kursowanie rozpocznie pociąg „Słoneczny”, jeżdżący z Warszawę do Trójmiasta i Ustki. Połączenie będzie funkcjonować przez całe wakacje. Z kolei pociąg „Dragon” relacji Warszawa – Kraków w czasie wakacji zacznie kursować także w dni robocze.

Pasażerowie mogą się również spodziewać utrudnień i zmian rozkładu jazdy na Linii nr 6 (Warszawa – Małkinia), Linii nr 8 (Warszawa – Radom), Linii nr 22 (Radom – Drzewica) oraz Linii nr 33 (Kutno – Sierpc). Szczegółowe informacje dotyczące rozkładu jazdy można znaleźć na stronie internetowej Kolei Mazowieckich.

 

Zdjęcie: Koleje Mazowieckie

TAGI

Koleje Mazowieckie

INNE Z KATEGORII "przewozy-pasazerskie"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry
grupa MTMrealizacja: