Menu
Zielone środy. Nowa akcja Kolei Śląskich

Zielone środy. Nowa akcja Kolei Śląskich

2018-03-20

Do tej pory z oferty darmowych przejazdów mogli korzystać mieszkańcy województwa śląskiego wtedy, kiedy smog był szczególnie dokuczliwy. W tym sezonie zimowym było to już osiem dni. Z darmowych przejazdów skorzystało ponad 15,5 tys. osób. Od 21 marca w każdą trzecią środę miesiąca będzie można nieodpłatnie skorzystać z pociągu bez względu na jakość powietrza.

Podczas kontroli wystarczy zamiast biletu pokazać ważny dowód rejestracyjny. Każdy kierowca może zabrać w podróż jedną osobę towarzyszącą.

Drugą inicjatywą w ramach Eko Roku w Kolejach Śląskich są bezpłatne przejazdy w każdą pierwszą niehandlową niedzielę w miesiącu dla rodziców, którzy wybiorą się w podróż z dziećmi. Przewoźnik chce w ten sposób zachęcać do aktywnego i zdrowego spędzania czasu, ale również promować kolej wśród najmłodszych. Z pierwszej Rodzinnej Niedzieli (11 marca) skorzystało ponad 4,4 tys. osób.

 

RS
Fot. KolejeSlaskie.com

TAGI

Koleje Śląskie

INNE Z KATEGORII "przewozy-pasazerskie"

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

akceptuję czytaj więcej
do góry
grupa MTMrealizacja: