Menu
Z POLREGIO na 759. Jarmark św. Dominika

Z POLREGIO na 759. Jarmark św. Dominika

2019-08-01

Jarmark św. Dominika to barwne wydarzenie, które od stuleci przyciąga turystów do Gdańska. POLREGIO, jako oficjalny przewoźnik Jarmarku, zachęcają do przeżycia weekendowej przygody w Trójmieście w atrakcyjnej cenie.

Jarmark św. Dominika to gdańska tradycja sięgająca roku 1260. Tegoroczny jarmark odbywa się już 759 raz, w dniach 27 lipca – 18 sierpnia 2019 r. Stragany przyciągają bogatą ofertą artykułów historycznych, artystycznych, jak również szerokim wyborem dań i potraw z całego świata. Wśród atrakcji będą m.in. konkursy na najlepszy chleb domowego wypieku i na Smakołyk Święta Chleba. Na wielki finał, w sobotę 17 sierpnia, przygotowano pokaz magiczny na Wyspie Ołowianka.

- Cieszymy się, że możemy wspierać tak ważne wydarzenie jak Jarmark św. Dominika, przyciągające do Gdańska tłumy turystów. Dzięki atrakcyjnej cenie biletu turystycznego i dogodnym połączeniom kolejowym, tysiące turystów mogą spędzić niesamowity weekend, który pozostanie na długo w ich pamięci. Podróż pociągiem POLREGIO na Jarmark pozwoli w pełni doświadczyć wszystkich jego atrakcji, bez stresowania się szukaniem miejsca parkingowego czy stania w weekendowym korku - powiedziała Anna Lenarczyk, Członek Zarządu – Dyrektor Handlowy Spółki Przewozy Regionalne (POLREGIO).

POLREGIO zaprasza podróżnych do skorzystania z pociągów REGIO by odwiedzić Jarmark na podstawie Mini Biletu Turystycznego przez trzy najbliższe weekendy. Bilet wielokrotnego przejazdu w cenie 39 zł jest ważny od godziny 18:00 w piątek do 6:00 w poniedziałek, można go kupić w systemie bilety.polregio.pl oraz w aplikacji mobilnej POLREGIO.

TAGI

Polregio

INNE Z KATEGORII "przewozy-pasazerskie"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry
grupa MTMrealizacja: