Menu
Z POLREGIO DO KOSTRZYNA...

Z POLREGIO DO KOSTRZYNA...

2019-07-25

W tym roku do Kostrzyna n. Odrą na Pol’and’Rock Festival specjalne komercyjne pociągi POLREGIO pojadą z większości województw w Polsce. Ponadto przewoźnik uruchomi dodatkowe połączenia lokalne. Trwa sprzedaż biletów.

Pociągi komercyjne z całej Polski

Na tegoroczny festiwal Pol’and’Rock Przewozy Regionalne, które są właścicielem marki POLREGIO, uruchomią 12 komercyjnych pociągów dalekobieżnych. Dzięki temu uczestnicy wydarzenia będą mogli dotrzeć do Kostrzyna n. Odrą m.in. z Olsztyna, Gdańska, Gdyni, Kołobrzegu, Białegostoku, Warszawy, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Krakowa, Kielc, Katowic, Opola, Wrocławia, Szczecina czy Zielonej Góry. 12 komercyjnych pociągów dalekobieżnych zostanie uruchomionych na trasach (tam i powrót):

- Rzeszów – Kraków – Katowice – Wrocław – Kostrzyn (31 VII i powrót 4 VIII)

- Białystok – Warszawa – Łódź – Poznań –  Kostrzyn (31 VII i powrót 4 VIII)

- Olsztyn – Gdańsk – Szczecin – Kostrzyn (31 VII i powrót 4 VIII)

- Kraków – Kielce – Katowice – Wrocław – Kostrzyn (31 VII i powrót 4 VIII)

- Kędzierzyn-Koźle – Opole – Wrocław – Poznań – Kostrzyn (31 VII i powrót 4 VIII)

- Łuków – Warszawa – Skierniewice – Łódź – Poznań – Kostrzyn (30/31 VII i powrót 4 VIII).

Cena biletu na przejazd pociągiem komercyjnym jest uzależniona od strefy taryfowej, w której znajduje się stacja początkowa i które prezentuje poniższa mapa.

Ilość miejsc jest ograniczona.

TAGI

Polregio

INNE Z KATEGORII "przewozy-pasazerskie"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry