Menu
Ukłon PKP Intercity w stronę miłośników Tatr i Beskidów

Ukłon PKP Intercity w stronę miłośników Tatr i Beskidów


9 września br. PKP Intercity uruchomi nowe, weekendowe połączenie z Bydgoszczy do Zakopanego. Skład TLK Halny pojedzie m.in. przez Poznań, Wrocław, Opole oraz Żywiec.

Pasażerowie planujący wyjazd do turystycznej stolicy Tatr, będą mogli przed godz. 6:00 wyruszyć z Bydgoszczy i dotrzeć do Zakopanego o godz. 18:45. W relacji powrotnej pociąg odjedzie z o godz. 10:44, by ukończyć podróż w Bydgoszczy o godz. 22:45. Dodatkowo nowo uruchomiony skład PKP Intercity pojedzie trasą przez Żywiec i Suchą Beskidzką, zapewniając podróżującym dojazd do miejscowości, z których można bezpośrednio wyruszyć na szlak, podziwiając piękne widoki Beskidów Zachodnich.

To nie koniec dobrych wiadomości dla górskich turystów. Pasażerowie, którzy zaplanują wyjazd z wyprzedzeniem mogą liczyć na atrakcyjne zniżki biletów. W ramach oferty Wcześniej-Taniej za podróż w 2. klasie składem TLK Halny z Bydgoszczy do Zakopanego (a także w relacji powrotnej) podróżni zapłacą od 56 . Studenci oraz uczniowie, dzięki przysługującym im ulgom ustawowym, zapłacą jeszcze mniej. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość nabycia biletów drogą elektroniczną –  za pomocą internetowego systemu sprzedaży czy aplikacji mobilnej – szybko i bez wychodzenia z domu. Coraz więcej osób korzysta z takiego rozwiązania. W ciągu pierwszego półrocza br. aż 41% podróżujących zakupiło bilety online.

PKP Intercity udostępni podróżnym kilka pociągów, by mogli dotrzeć do Zakopanego. Do ich dyspozycji zostaną oddane składy weekendowe m.in. z Krakowa (TLK Malinowski), ze Szczecina (TLK Haller), a także codzienne połączenia z Trójmiasta (TLK Karpaty). Oprócz tego, przez cały wrzesień, pociąg EIC Tatry będzie kursował codziennie z Warszawy do Zakopanego. Składami przewoźnika pasażerowie dojadą również w inne górskie regiony Polski, m.in. w Karkonosze do Jeleniej Góry, w Bieszczady do Zagórza oraz w Beskidy do Żywca.

EG

 

Fot: PKP INTERCITY

Dodano: 2017-09-08 14:04:44

TAGI

PKP Intercity

INNE Z KATEGORII "przewozy-pasazerskie"

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

akceptuję czytaj więcej
do góry
grupa MTMrealizacja: