Menu
Ukłon PKP Intercity w stronę miłośników Tatr i Beskidów

Ukłon PKP Intercity w stronę miłośników Tatr i Beskidów

2017-09-08

9 września br. PKP Intercity uruchomi nowe, weekendowe połączenie z Bydgoszczy do Zakopanego. Skład TLK Halny pojedzie m.in. przez Poznań, Wrocław, Opole oraz Żywiec.

Pasażerowie planujący wyjazd do turystycznej stolicy Tatr, będą mogli przed godz. 6:00 wyruszyć z Bydgoszczy i dotrzeć do Zakopanego o godz. 18:45. W relacji powrotnej pociąg odjedzie z o godz. 10:44, by ukończyć podróż w Bydgoszczy o godz. 22:45. Dodatkowo nowo uruchomiony skład PKP Intercity pojedzie trasą przez Żywiec i Suchą Beskidzką, zapewniając podróżującym dojazd do miejscowości, z których można bezpośrednio wyruszyć na szlak, podziwiając piękne widoki Beskidów Zachodnich.

To nie koniec dobrych wiadomości dla górskich turystów. Pasażerowie, którzy zaplanują wyjazd z wyprzedzeniem mogą liczyć na atrakcyjne zniżki biletów. W ramach oferty Wcześniej-Taniej za podróż w 2. klasie składem TLK Halny z Bydgoszczy do Zakopanego (a także w relacji powrotnej) podróżni zapłacą od 56 . Studenci oraz uczniowie, dzięki przysługującym im ulgom ustawowym, zapłacą jeszcze mniej. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość nabycia biletów drogą elektroniczną –  za pomocą internetowego systemu sprzedaży czy aplikacji mobilnej – szybko i bez wychodzenia z domu. Coraz więcej osób korzysta z takiego rozwiązania. W ciągu pierwszego półrocza br. aż 41% podróżujących zakupiło bilety online.

PKP Intercity udostępni podróżnym kilka pociągów, by mogli dotrzeć do Zakopanego. Do ich dyspozycji zostaną oddane składy weekendowe m.in. z Krakowa (TLK Malinowski), ze Szczecina (TLK Haller), a także codzienne połączenia z Trójmiasta (TLK Karpaty). Oprócz tego, przez cały wrzesień, pociąg EIC Tatry będzie kursował codziennie z Warszawy do Zakopanego. Składami przewoźnika pasażerowie dojadą również w inne górskie regiony Polski, m.in. w Karkonosze do Jeleniej Góry, w Bieszczady do Zagórza oraz w Beskidy do Żywca.

EG

 

Fot: PKP INTERCITY

TAGI

PKP Intercity

INNE Z KATEGORII "przewozy-pasazerskie"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry