Menu
Specjalny pociąg Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej

Specjalny pociąg Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej

2017-01-13

Ponad 300 pasażerów przyjechało 12 stycznia specjalnym pociągiem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej z Warszawy do Łodzi na premierę ostatniego filmu Andrzeja Wajdy pt. „Powidoki”.

Wśród nich było kilkudziesięciu znanych aktorów m.in Bogusław Linda, Cezary Pazura, Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Andrzej Seweryn, Maja Komorowska, Magdalena Zawadzka, Maja Ostaszewska, Agata, Buzek, Agnieszka Grochowska i wielu, wielu innych. W tym doborowym towarzystwie, po dotarciu pociągu specjalnego na dworzec Łódź Fabryczna, odbyły się chrzciny trzech pociągów ŁKA: „Powidoki”, „Fabrykant” oraz "Ziemia Obiecana". Ochrzczone pociągi już niedługo będzie można spotkać na trasie Łódź – Warszawa.

Po uroczystości na dworcu goście udali się do EC1 na premierę filmu.

Pociąg specjalny został uruchomiony dzięki wsparciu sponsorów, m.in firmy Gabriella i Legs.

Fot: ŁKA

TAGI

Łódzka Kolej Aglomeracyjna

INNE Z KATEGORII "przewozy-pasazerskie"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry
grupa MTMrealizacja: