Menu
Nowe połączenie Przewozów Regionalnych na Podkarpaciu

Nowe połączenie Przewozów Regionalnych na Podkarpaciu

2016-08-31

Już jutro po trzynastu latach przerwy pociągi regionalne powrócą na trasę Przemyśl – Medyka. Podróż pomiędzy tymi dwoma stacjami potrwa piętnaście minut, a bilet normalny będzie kosztował niespełna dwa złote.

Dzięki uruchomieniu nowego połączenia mieszkańcy Medyki i Kurka będą mogli dojeżdżać do Przemyśla pociągami. Rozkład jazy skonstruowano głównie z myślą o uczniach i osobach pracujących w Przemyślu, dlatego też nowe połączenie będzie funkcjonowało od poniedziałku do piątku. Na nowej trasie Przewozy Regionalne wprowadzą specjalną promocję „Połączenie w dobrej cenie”, dzięki której bilet normalny z Przemyśla do Medyki będzie kosztował tylko 1,90 zł, czyli mniej niż bilet autobusowy na tej samej trasie. Uczniowie, studenci oraz posiadacze innych zniżek zapłacą za przejazd jeszcze mniej.

Pociągi z Medyki do przemyśla będą wyruszały trzy razy dziennie (o godzinach: siódmej, czternastej dwadzieścia pięć oraz szesnastej dwadzieścia pięć), po drodze zatrzymując się na przystankach Medyka Rozrządowa, Medyka towarowa i Hurko. W drugą stronę, tj. z Medyki do Przemyśla, również zaplanowano trzy połączenia dziennie (o godzinach: szóstej dwadzieścia pięć, trzynastej pięćdziesiąt oraz piętnastej pięćdziesiąt).

Nowe połączenie sfinansuje Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

 

Fot: Przewozy Regionalne

TAGI

Przewozy Regionalne

INNE Z KATEGORII "przewozy-pasazerskie"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry
grupa MTMrealizacja: