Menu
Nowa aplikacja mobilna Arriva Rail

Nowa aplikacja mobilna Arriva Rail

2016-07-06

Arriva uruchomiła nowy kanał dystrybucji biletów. Od poniedziałku pasażerowie mogą skorzystać z aplikacji Arriva Rail, która umożliwia szybki i łatwy zakup biletów na połączenia regionalne oraz dalekobieżne z uwzględnieniem ulg/promocji. Aplikacja jest przeznaczona na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android i można ją bezpłatnie pobrać tutaj.

Poza zakupem biletów aplikacja oferuje nawigację podczas podróży oraz dostęp do aktualnego rozkładu jazdy pociągów Arrivy, a także komunikacji miejskiej w Toruniu, Bydgoszczy i Gdańsku (w okolicach przystanków autobusowych i stacji kolejowych).

Korzystanie z aplikacji jest proste i intuicyjne. Pasażerowie mogą wybrać sposób płatności spośród kilku opcji: doładowanie wirtualnej portmonetki, bezpośredni przelew z konta lub płatność kartą. Aplikacja nie pobiera dodatkowych opłat czy prowizji.

Aplikacja Arriva Rail powstała we współpracy z firmą Teroplan, odpowiedzialną za portal e-podróżnik.

 

Fot: Arriva

TAGI

Arriva PolskaArriva RP

INNE Z KATEGORII "przewozy-pasazerskie"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry
grupa MTMrealizacja: