Menu
Na Woodstock z Przewozami Regionalnymi

Na Woodstock z Przewozami Regionalnymi

2016-06-24

Przewozy Regionalne przygotowały specjalną ofertę na Przystanek Woodstock. Uczestnicy festiwalu będą mogli skorzystać z około stu dodatkowych połączeń musicREGIO oraz promocji cenowych, dzięki którym za bilet w dwie strony zapłacą do 40% mniej.

Pierwsze składy musicREGIO rozpoczną kursowanie już 11 lipca w godzinach wieczornych. Podróżni wygodnie dojadą na festiwal ze wszystkich miast wojewódzkich i wielu innych miejscowości, m.in. z Olsztyna, Gdańska, Szczecina, Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Kielc, Warszawy, Białegostoku, Zielonej Góry, Łodzi, Rzeszowa, Lublina, Krakowa, Opola, Katowic, Wrocławia, Częstochowy, Radomia, Kalisza, Słupska, Koszalina, Gliwic czy Dąbrowy Górniczej. Na trasie Poznań – Kostrzyn pociągi będą kursowały przez cały festiwal. Pociągi powrotne wyruszą z Kostrzyna 17 i 18 lipca. Dla wygody podróżnych woodstockowe połączenia będą połączeniami pospiesznymi, co w połączeniu z przeprowadzonymi w ostatnim czasie pracami modernizacyjnymi znacznie skróci czas przejazdów.

W rozkładach jazdy pociągi musicREGIO zostaną oznaczone skrótem MR, wszystkie też będą miały charakterystyczne nazwy, w większości wybrane z propozycji konkursowych, które w zeszłym roku przedstawili uczestnicy festiwalu.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się wczoraj – 23 czerwca. W tym roku Przewozy Regionalne przygotowały dla uczestników festiwalu nowy, uproszczony cennik biletów, uwzględniający trzy strefy cenowe. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest kupienie biletu w dwie strony – w ten sposób podróżni mogą zaoszczędzić nawet 40% funduszy. Szczegółowy cennik można znaleźć tutaj. Bilety są dostępne w sprzedaży internetowej na stronach: biletyregionalne.pl oraz pociagwoodstock.pl (platforma sprzedażowa KOLEO).

Aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podróżnych Przewozy Regionalne powołały specjalny sztab koordynujący powroty z Przystanku Woodstock.

Zdj, źr: Przewozy Regionalne

TAGI

Przewozy Regionalne

INNE Z KATEGORII "przewozy-pasazerskie"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry
grupa MTMrealizacja: