Menu
Krok w kierunku wprowadzenia wspólnego biletu. Pakiet podróżnika już w sprzedaży

Krok w kierunku wprowadzenia wspólnego biletu. Pakiet podróżnika już w sprzedaży


Od 11 września br. podróżni w całej Polsce mają możliwość zakupienia biletów na przejazdy trzech przewoźników – PKP Intercity, POLREGIO i PKP SKM w Trójmieście – na jednym blankiecie.

Pakiet Podróżnika umożliwia pasażerom zakupienie biletów na całą podróż w jednym okienku kasowym. Będzie dostępny w oznaczonych za pomocą piktogramów kasach biletowych. Maksymalnie podróżujący mogą nabyć sześć biletów na przejazd pociągami ww. spółek. Dla klientów kolei to znaczne ułatwienie i duża oszczędność czasu, ponieważ nie muszą oczekiwać w kilku kolejkach. Wprowadzone rozwiązanie uwzględnia wszystkie zniżki i oferty handlowe poszczególnych przewoźników.

Powyższa inicjatywa to pierwszy krok w kierunku wprowadzenia Wspólnego Biletu Przewozowego – oferty, która pozwala pasażerom podróżować pociągami różnych spółek, które świadczą transportowe usługi pasażerskie w Polsce. Do udziału w projekcie WBP zapraszani są wszyscy przewoźnicy kolejowi, a w dalszej perspektywie również przedstawiciele pozostałych gałęzi transportu.

EG

 

Foto: PKP Intercity

Dodano: 2017-09-14 13:48:02

TAGI

PKP IntercityPolregioPrzewozy RegionalneWspólny Bilet

INNE Z KATEGORII "przewozy-pasazerskie"

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

akceptuję czytaj więcej
do góry
grupa MTMrealizacja: