Menu
Koleją do Kultury. Akcja Kolei Mazowieckich

Koleją do Kultury. Akcja Kolei Mazowieckich

2017-01-27

Koleje Mazowieckie zachęcają do łączenia podróży i kultury – wszystko to w ramach nowej akcji promocyjnej, w ramach której pasażerowie przewoźnika będą mogli skorzystać ze zniżki do kilkunastu partnerskich instytucji kultury.

Umowy o współpracy z instytucjami kultury zostały podpisane przez prezesa zarządu, dyrektora generalnego Kolei Mazowieckich Artura Radwana oraz członka zarządu, dyrektora handlowego Kolei Mazowieckich Dariusza Grajdę. Uroczystość, odbywającą się 23 stycznia 2017 r., swoją obecnością zaszczycili: marszałek Adam Struzik, przewodniczący rady nadzorczej Kolei Mazowieckich Waldemar Kuliński, członek zarządu województwa mazowieckiego Rafał Rajkowski, a także członkowie zarządu Kolei Mazowieckich – Czesław Sulima i Andrzej Buczkowski.

Każdy kto kupi bilet na pociąg Kolei Mazowieckich otrzyma zniżki na wstęp do partnerskich instytucji kultury lub na przedstawienie teatralne. Rabat będzie obowiązywał w ciągu trzydziestu dni od upływu terminu ważności biletu. Podstawą do skorzystania z oferowanych zniżek może być każdy rodzaj biletu – jednorazowy, okresowy czy też zakupiony w ofercie.

– To kolejna odsłona akcji mającej na celu promocję instytucji kulturalnych – podkreślił Artur Radwan, prezes zarządu Kolei Mazowieckich. – Od lat Koleje Mazowieckie swoją działalnością wychodzą poza tory i realizują projekty o charakterze kulturalno-edukacyjnym.

Partnerami akcji jest trzynaście instytucji kultury: dwanaście z Mazowsza i jedna z województwa świętokrzyskiego. Są to: Mazowiecki Instytut Kultury, Muzeum Niepodległości, Stacja Muzeum, Muzeum  im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej, Teatr Polski w Warszawie, Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, Europejskie Centrum Artystyczne im. F. Chopina w Sannikach, Muzeum Sportu w Warszawie, Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie, Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu, Teatr Dramatyczny w Płocku.

Akcja potrwa od 23 stycznia do 31 grudnia 2017 roku.

Listę partnerów akcji można znaleźć na stronie internetowej Spółki KM oraz na stronie poświęconej akcji: dokultury.mazowieckie.com.pl, na plakatach i ulotkach promujących akcję oraz w spotach emitowanych w pociągach KM. Regulamin akcji „KOLEJĄ DO KULTURY” dostępny jest w siedzibie KM, na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl oraz w siedzibie partnerów akcji promoc

TAGI

Koleje Mazowieckie

INNE Z KATEGORII "przewozy-pasazerskie"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry
grupa MTMrealizacja: