Menu
Bilety POLREGIO dostępne przez platformę Koleo

Bilety POLREGIO dostępne przez platformę Koleo

2018-06-18

15 czerwca w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorstwa i Technologii nastąpiło podpisanie umowy pomiędzy spółkami Przewozy Regionalne i Astarium, właścicielem technologii KOLEO. W uroczystości udział wzięła z udziałem minister Jadwigi Emilewicz. Od lipca br. pasażerowie będą mogli ponownie kupić bilety na pociągi POLREGIO przez platformę i aplikacje mobilne KOLEO.

– Każda forma współpracy małych firm z dużymi przynosi obopólne korzyści. Podpisana dziś umowa wpisuje się w nasz cel wzmacnianie tej symbiozy. Administracja publiczna również zmienia podejście do mniejszych graczy na rynku. Temu służy zaproponowana przez nas koncepcja nowego prawa zamówień publicznych – powiedziała minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

 – Naszym priorytetem jest powszechność oferty i osiągamy ten cel dzięki wprowadzaniu szerokiej gamy kanałów sprzedaży biletów na pociągi POLREGIO. Obecnie są one dostępne nie tylko w tradycyjnym okienku kasowym czy u konduktora, ale również w internecie m.in. poprzez innowacyjne platformy i aplikacje jak KOLEO. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, bowiem opieranie naszej strategii sprzedaży na wysokiej dostępności oferty przynosi zadowolenie pasażerów i pozytywne efekty biznesowe – powiedział Krzysztof Zgorzelski, Prezes Przewozów Regionalnych.

Bilety jednorazowe oraz okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) zakupione poprzez KOLEO będzie można okazać na ekranie urządzenia mobilnego lub w formie wydruku.

– Umowa na sprzedaż biletów Przewozów Regionalnych poprzez platformę i aplikacje mobilne KOLEO to dowód uznania dla projektu i technologii, którą stworzyliśmy. Jestem przekonany, że wysokie oceny pasażerów oraz niezawodność KOLEO pozytywnie wpłyną na postrzeganie marki POLREGIO. Z KOLEO korzysta ponad pół miliona użytkowników miesięcznie i jest najwyżej ocenianą aplikacją kolejową w Polsce, czyli 4,6/5 w Google Play. Platforma KOLEO jest oparta o unikalną na rynku technologię dostępną na systemy Android, iOS oraz poprzez koleo.pl – powiedział dr Michał Wolański, Prezes Zarządu Spółki Astarium.

INNE Z KATEGORII "przewozy-pasazerskie"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry
grupa MTMrealizacja: