Menu
Arriva uruchamia połączenie pomiędzy Bydgoszczą a Helem

Arriva uruchamia połączenie pomiędzy Bydgoszczą a Helem

2016-06-03

Arriva przygotowała specjalną ofertę Multi Plaża. W jej ramach uruchomione zostanie wakacyjne połączenie w relacji Bydgoszcz – Gdańsk – Władysławowo – Hel. Pociąg Słoneczny Patrol będzie kursował codziennie już od 25 czerwca. Na odcinku od Helu do Władysławowa dołączą do niego dwa kolejne pociągi – Leżak i Parawan – które umożliwią plażowiczom szybkie przemieszczanie się po całym półwyspie. Nowe połączenie, jak przekonuje Arriva, umożliwi komfortową, przyjemną i bezproblemową podróż nad morze.

W wakacyjnych pociągach będą obowiązywać promocyjne oferty, zniżki rodzinne i na bilety powrotne. Połączenia uruchomione na trasie Hel – Władysławowo zostaną objęte konkurencyjną taryfą strefową. Arriva zaoferuje podróżnym możliwość zakupu biletów u mobilnych sprzedawców na plaży i w centrum Władysławowa oraz Helu. Bilety będą uprawniały do zniżek na liczne atrakcje turystyczne, między innymi kursy windsurfingu i kitesurfingu Surf Point w Jastarni, w wypożyczalniach rowerów Otto BIKE, w Ocean Park Władysławowo, w Muzeum Motyli i na przejazdy Melexem po Helu.

 

Zdjęcie: Arriva

TAGI

Arriva RP

INNE Z KATEGORII "przewozy-pasazerskie"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry
grupa MTMrealizacja: