Menu
Wystartował konkurs dla miłośników kolei!

Wystartował konkurs dla miłośników kolei!

2019-09-13

Zapraszamy wszystkich uczniów i studentów do udziału w „Turnieju wiedzy o kolei”. Od 14 sierpnia br. ruszyły zapisy chętnych do udziału w zabawie. Finał konkursu odbędzie się 27 września 2019 r. podczas 13. edycji Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO w Gdańsku.

„Turniej wiedzy o kolei” został zaplanowany z myślą o nadchodzących targach branży kolejowej, które co dwa lata odbywają się w Gdańsku, w AmberExpo. 27 września 2019 r. odbędzie się „Dzień Edukacji i Kariery” skierowany do uczniów szkół średnich i uczelni wyższych, którzy planują swoją przyszłość związać z koleją.

Sprawdź swoją wiedzę o kolei

Konkurs skierowany jest do młodych osób, które interesują się zarówno historią kolei, jak również posiadają wiedzę dotyczącą obecnej sytuacji branży kolejowej w Polsce i na świecie. Osoby, które spełniają ten warunek oraz założenia regulaminu powinny przesłać zgłoszenie drogą mailową w dniach od 14 sierpnia do 12 września 2019 roku.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: konkursfundacja@pkp.pl z uwzględnieniem następujących informacji:

 • imię i nazwisko,
 • data urodzenia,
 • adres e-mail,
 • numer telefonu,
 • nazwa i rodzaj szkoły/uczelni,
 • akceptacja Regulaminu Konkursu,
 • zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Osoby, które prześlą zgłoszenie i spełnią wymogi regulaminu zostaną zakwalifikowane do pierwszego etapu konkursu. W dniach od 16 do 18 września 2019 roku, na podany w zgłoszeniu adres e-mail uczestnicy otrzymają 3 pytania. W ciągu 48 h należy przesłać  odpowiedzi, które nie przekroczą objętościowo 500 znaków (ze spacjami). .Jury konkursowe w dniach 19 – 20 września 2019 roku. wybierze  trzynastu uczestników, którzy nadesłali najciekawsze odpowiedzi na 3 pytania. Zwycięzcy I etapu konkursu zostaną zakwalifikowani  do finału „Turnieju wiedzy o kolei”, który odbędzie się w trakcie „Dni Edukacji i Kariery TRAKO”, 27 września o godzinie 12:00 w Gdańsku w sali nr 1 B (na pierwszym piętrze).

Atrakcyjne nagrody czekają

Na żywo, zakwalifikowani uczniowie i studenci zmierzą się ze sobą odpowiadając na pytania dotyczące branży kolejowej. Najlepsi z najlepszych wśród miłośników kolei otrzymają atrakcyjne nagrody, o które warto zawalczyć i pojawić się na „Dniach Edukacji i Kariery” 13 Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO.

 • Laureaci I, II i III miejsca otrzymają karty podarunkowe do realizacji w sklepie Media Markt. Wartość nagród określona jest w regulaminie konkursu. 

Dobra wiadomość jest taka, że każdy uczestnik „Turnieju wiedzy o kolei” otrzyma niespodzianki ufundowane przez spółki z Grupy PKP.

Do zobaczenia na „Dniu Edukacji i Kariery” TRAKO!

TAGI

Fundacja Grupy PKP

INNE Z KATEGORII "polecamy"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry