Menu
W Łodzi o nowoczesnej komunikacji w mieście. Prezentacje przedstawią największe firmy z branży

W Łodzi o nowoczesnej komunikacji w mieście. Prezentacje przedstawią największe firmy z branży

2017-05-15

Zapraszamy na objętą patronatem Raportu Kolejowego konferencję „Komunikacja i Transport w Mieście”.

1 czerwca br. w Łodzi odbędzie się konferencja branżowa „Komunikacja i Transport w Mieście”. Spotkanie dedykowane jest producentom środków transportu publicznego, infrastruktury i wyposażenia środków komunikacji miejskiej, a także firmom zajmującym się projektowaniem i wdrażaniem systemów zarządzania ruchem oraz systemów informatycznych dla komunikacji miejskiej.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje następujące zagadnienia: design i innowacje w pojazdach szynowych, systemy zarządzania ruchem, e-mobilność w komunikacji publicznej, elektroniczne systemy biletowe oraz systemy rowerów miejskich. Prezentacje przeprowadzą partnerzy branżowi konferencji: PESA Bydgoszcz SA, Solaris Bus & Coach, Mastercard Europe, MERA Systemy, Mennica Polska SA, Nextbike, Sprint, a także MPK-Łódź, Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi oraz Łódzka Kolej Aglomeracyjna. Szczególnie interesująco zapowiada się prezentacja pojazdu autonomicznego o napędzie elektrycznym, przeprowadzona w formie Virtual Reality (VR). Konferencji towarzyszyć będzie wystawa prezentująca produkty firm z branży komunikacyjnej.

Organizatorem Konferencji są Międzynarodowe Targi Łódzkie. Spotkanie odbędzie się w EXPO-ŁÓDŹ, przy al. Politechniki 4.

Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz warunków uczestnictwa na stronie internetowej: www.komunikacjawmiescie.targi.pl.

 

TAGI

Łódzka Kolej AglomeracyjnaPatronat Raportu KolejowegoPesa

INNE Z KATEGORII "polecamy"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry