Menu
Targi Komunikacji i Transportu w Mieście

Targi Komunikacji i Transportu w Mieście

2017-03-23

Raport Kolejowy objął patronatem Targi Komunikacji i Transportu w Mieście, które odbedą sie w dniach 1–3 czerwca 2017 r. w Łódzi.

Podczas targów zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania komunikacyjne dla transportu miejskiego. Celem targów jest poprawa jakości i konkurencyjności transportu w miastach, a także bezpieczeństwa i komfortu podróżowania pasażerów. Wydarzenie będzie realizowane w formule B2B (Bussines to Bussines), która umożliwia bezpośrednie i efektywne nawiązywanie kontaktów biznesowych i marketingowych pomiędzy przedsiębiorstwami z branży a podmiotami realizującymi usługi transportu publicznego.

Targi odwiedzą przedstawiciele spółek zajmujących się transportem publicznym, przedsiębiorstw komunikacji zbiorowej, rządu, jednostek samorządu terytorialnego, stowarzyszeń i organizacji transportowych, a także użytkownicy i miłośnicy transportu miejskiego.

Cennym i ważnym uzupełnieniem oferty targowej będą konferencje branżowe organizowane przy współpracy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego – Łódź Spółka z o.o. oraz Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi. Podczas konferencji zostaną omówione m.in. takie tematy, jak modernizacji taboru tramwajowego czy system organizacji ruchu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.targi.lodz.pl/targi/317-i-targi-komunikacji-i-transportu-w-miescie/aktualnosci/

 

TAGI

Patronat Raportu Kolejowego

INNE Z KATEGORII "polecamy"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry