Menu
Szkoła w Siedlcach podpisała listy intencyjne z PKP Intercity i PKP Cargo

Szkoła w Siedlcach podpisała listy intencyjne z PKP Intercity i PKP Cargo

2019-05-09

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 podpisał listy intencyjne z PKP Intercity i PKP Cargo

26 kwietnia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach odbyła się uroczystość podpisania listów intencyjnych w zakresie realizacji kształcenia dualnego w zawodzie mechanik pojazdów kolejowych.

Dokumenty, potwierdzające ścisłą współpracę szkoły ze spółkami kolejowymi, podpisali: p. Andrzej Sitnik- Prezydent Miasta Siedlce, p. Alina Brochocka - Dyrektor ZSP nr 6 , p. Ewa Gruszka- Dyrektor PKP Intercity i p. Anna Wierzchowska - Zastępca Dyrektora PKP Cargo.

W spotkaniu uczestniczyli również: p. Andrzej Kmiecik- Dyrektor Zakładu PKP PLK w Siedlcach, p. Agnieszka Szcześniak - Zastępca Dyrektora Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi PKP Intercity, p. Sławomir Kurpiewski – Naczelnik Wydziału Edukacji UM Siedlce.
Już od września naukę zawodu w drodze eksperymentu pedagogicznego rozpocznie 15 pracowników dla PKP Cargo i 15 dla PKP Intercity. Kształcenie w zawodzie poszukiwanym na rynku pracy jest gwarancją zatrudnienia, a przekazanie wiedzy w ramach kształcenia dualnego przez doświadczoną kadrę PKP Intercity S. A.
i PKP Cargo S. A. pozwala na dobre przygotowanie praktyczne przyszłych pracowników. W swoim wystąpieniu, p. Ewa Gruszka- Dyrektor PKP Intercity podkreśliła, że wykształcenie fachowców i przygotowanie uczniów do odnalezienia się na konkurencyjnym rynku pracy to główny cel siedleckiej szkoły. Branża kolejowa czeka na młodych, pełnych pasji pracowników.
 

TAGI

PKP CARGOPKP Intercity

INNE Z KATEGORII "polecamy"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry