Menu
Patronat Raportu Kolejowego: I Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego

Patronat Raportu Kolejowego: I Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego


Zapraszamy na konferencję organizowaną przez Towarzystwo Biznesowe i odbywającą się pod patronatem Raportu Kolejowego:

I Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego
10 listopada 2017 r., Warszawa

Czy nie byłoby wspaniale, gdyby wokół nas dominowały wysokiej jakości polskie produkty? Gdybyśmy korzystali z doskonałych polskich telefonów komórkowych, polskich samochodów, a swoje pieniądze trzymali w polskim banku, a znajomi z zagranicy zazdrościli nam, że to właśnie z Polski wywodzą się usługi, które podbijają także ich rodzime rynki? 

Badania pokazują, że coraz częściej zwracamy uwagę na kraj pochodzenia produktu, który kupujemy. W przypadku owoców, warzyw czy nabiału trend jest oczywisty - wartość i jakość polskich produktów jest znana na całym świecie i to od dawna. Swoją renomę mają także polskie produkty bankowe czy ubezpieczeniowe. Jednak w przypadku elektroniki klienci wybierają produkty chińskie lub amerykańskie - to szansa dla polskich przedsiębiorców, którzy mogą zdobyć zaufanie polskich klientów i stworzyć markę, która będzie wybierana przez Polaków. Powyższe trendy konsumenckie powinny zachęcić przedsiębiorców, do jasnego przekazu - jesteśmy polską firmą, oferujemy polskie produkty.

Dlatego właśnie organizujemy I Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego - miejsce spotkania się osób, dla których Polska i jej wymiar ekonomiczny ma znaczenie. Ponadto Kongres będzie pierwszym ogólnopolskim spotkaniem firm połączonych znakiem Polskiego Śladu - idei łączącej konsumentów, ekspertów-badaczy, polityków i polski biznes. Kongres dotyczyć będzie zatem nie tylko spraw istotnych dla samego biznesu, ale ważnych dla całego ekosystemu patriotyzmu ekonomicznego. Spotkanie dotyczy wyłącznie polskiego biznesu. Zatem, w przeciwieństwie do innych forów ekonomicznych, po pierwsze, wykraczamy poza sam biznes i myślimy całościowo (polski biznes plus otoczenie), po drugie, interesuje nas wyłącznie POLSKI biznes, nie ekonomia w ogóle. 

Dlatego jeżeli jesteś przedstawicielem polskiego przedsiębiorstwa, organizacji pozarządowej zajmującej się promocją polskiego biznesu i idei patriotycznych w gospodarce, należysz do firmy zrzeszonych w programie Polskiego Śladu, lub po prostu idea patriotyzmu konsumenckiego jest dla ciebie ważna - weź udział w jedynym takim wydarzeniu w Polsce!

Na Kongresie możesz:

  • poznać innych przedsiębiorców i zacząć z nimi współpracować,
  • zainspirować się wiedzą i badaniami, które prowadzą nasi prelegenci,
  • nauczyć się tego, jak więksi od Ciebie osiągają sukcesy,
  • poznać ludzi, którzy myślą podobnie jak Ty,
  • przejść do historii jako uczestnik pierwszego takiego wydarzenia w historii Polski.

Program i szczegółowe informacje na stronie: www.KongresPatriotyzmuEkonomicznego.evenea.pl

Uwaga! Czytelniy Raportu Kolejowego moglą liczyć na 10 proc. zniżki podczas rejestracji na Konferencję.
Wystarczy kliknąć w link: http://bit.ly/RaportKolejowy i wpisać kod "raportkolejowy".
Zapraszamy!

 

Dodano: 2017-10-19 14:04:33

TAGI

Patronat Raportu Kolejowego

INNE Z KATEGORII "polecamy"

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

akceptuję czytaj więcej
do góry
grupa MTMrealizacja: