Menu
InterModal 2017. Transport intermodalny przyszłością przewozów na dalekie odległości

InterModal 2017. Transport intermodalny przyszłością przewozów na dalekie odległości

2017-01-26

InterModal
29–31 marca 2017 r.

Warszawa, Centrum Targowo-Kongresowe MT

InterModal to pierwsze w Polsce targi branżowe transportu intermodalnego. Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Ministra Infrastruktury i Budownictwa oraz Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Celem targów jest przedstawienie najnowszych osiągnięć w dziedzinie transportu intermodalnego oraz promocja tej formy transportu.

– Polska jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków transportu intermodalnego w Europie, ale nadal nasz potencjał w tej dziedzinie nie jest wykorzystywany – powiedział prof. Janusz Dyduch, prezes Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP (SITK RP). – Stąd właśnie pomysł zorganizowania targów, na których będą mogły się spotkać wszystkie podmioty uczestniczące w transporcie intermodalnym i przedstawiciele ośrodków naukowych, administracji oraz instytucje wspierające rozwój tej gałęzi transportu.

Na targach zaprezentuje się kilkudziesięciu wystawców z Polski i zza granicy. Wśród nich znajdą się m.in. przewoźnicy intermodalni (transportu kolejowego, drogowego, żeglugi), przedstawiciele centrów logistycznych, portów i terminali, a także producenci kontenerów i cargo. Swój udział zapowiedzieli również dostawcy usług logistycznych i spedytorzy, dyrektorzy i właściciele firm transportowych.

Organizatorzy zapowiadają, że targi odwiedzi około dwóch tysięcy osób: z branży przewozów intermodalnych, kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej oraz środowiska naukowego, stowarzyszeń i izb gospodarczych.

Głównym organizatorem targów jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP (SITK RP). Stowarzyszenie od ponad siedemdziesięciu lat pełni pozycję eksperta zbiorowego działającego na rzecz postępu, innowacyjności i rozwoju transportu. Stowarzyszenie dysponuje ogromnym potencjałem skupiając w swoich szeregach kilka tysięcy inżynierów i techników, naukowców i menadżerów ze wszystkich branż związanych z transportem. W Komitecie Nauki Stowarzyszenia znajdują się znane nazwiska świata nauki, polityki i gospodarki, znakomici specjaliści ze wszystkich dziedzin związanych  z transportem w Polsce, w tym również uznani eksperci z zakresu transportu intermodalnego.

Targi odbywają się pod patronatem medialnym „Raportu Kolejowego”.

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia.

TAGI

Patronat Raportu Kolejowegotargi

INNE Z KATEGORII "polecamy"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry