Menu
5 edycja RAILWAY FORUM BERLIN

5 edycja RAILWAY FORUM BERLIN

2017-03-23

Z przyjemnoscią informujemy, że Raport Kolejowy objął patronatem RAILWAY FORUM BERLIN.

Przemysł kolejowy się zmienia. Transport szynowy współzawodniczy z innymi rodzajami transportu, dlatego żeby się efektywnie rozwijać musi wciąż szukać nowych dróg i rozwiązań. Wyzwania z tym związane zostaną poruszone na piątej edycji RAILWAY FORUM BERLIN, która odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia 2017 r. w Berlinie.

RAILWAY FORUM BERLIN skupi się na takich strategicznych celach, jak konkurencyjność, interoperacyjność, digitalizacja i zautomatyzowanie kolei. Wydarzenia towarzyszące forum zostały podzielone na sześć bloków tematycznych:

 • technologii pojazdowa,
 • zakłady konserwacji i produkcji,
 • infrastruktura kolejowa i budownictwo,
 • wnętrza pojazdów i usługi,
 • systemy i rozwiązania IT
 • oraz inne usługi.

Patronatami technicznymi RAILWAY FORUM BERLIN są takie firmy, jak: Uwe Günther, CPO, Deutsche Bahn AG, Kay Euler, CTO i CQO oraz Deutsche Bahn AG. Na forum omówione zostaną trendy, wyzwania i strategiczne kierunki rozwoju dla branży kolejowej.

Wiecej informacji na stronie: https://www.railwayforumberlin.com/

 

INNE Z KATEGORII "polecamy"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry