Menu
Zwycięzcy Mistrzostw Piłki Nożnej Branży Kolejowej

Zwycięzcy Mistrzostw Piłki Nożnej Branży Kolejowej

2018-06-25

Za nami VIII Mistrzostwa Piłki Nożnej Branży Kolejowej, organizowane przez naszego wydawcę – Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Turniej – już po raz trzeci z rzędu! – wygrała drużyna Begimo Media. Gratulujemy!

Mistrzostwa odbyły się 22 czerwca na Stadionie „Zawisza” w Bydgoszczy. Do rywalizacji stanęło w sumie 260 dzielnych zawodników z 26 drużyn, którym nie straszna była ani wietrzna pogoda, ani naprawdę świetnie wyszkoleni rywale.

Tytuł mistrza z dwóch poprzednich lat obroniła świetna drużyna Begimo Media, tuż za nimi, na drugim miejscu, uplasował się zespół Axtone, trzecią zaś lokatę zajęli zawodnicy Kolrem. Tak naprawdę jednak każda drużyna wyszła z turnieju zwycięsko – dzięki duchowi rywalizacji, fair play i dobrej zabawie.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i – koniecznie – do zobaczenia za rok!

 

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry