Menu
Znamy już wykonawcę inwestycji na dworcu Sosnowiec Maczki

Znamy już wykonawcę inwestycji na dworcu Sosnowiec Maczki

2016-07-22

PKP SA wybrało wykonawcę, który podejmie się modernizacji i rewitalizacji dworca Sosnowiec Maczki. Za inwestycję będzie odpowiedzialne konsorcjum firm: P.A. Nova, TWS GP oraz Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Socar. Wykonawcę wyłoniono w aukcji elektronicznej.

W ramach inwestycji na dworcu zostanie przywrócona obsługa podróżnych, niektóre pomieszczenia zostaną przeznaczone na cele dydaktyczne i naukowe, zrewitalizowany zostanie również sąsiadujący z dworcem dziewiętnastowieczny budynek byłych warsztatów szkolnych. Oba obiekty połączy podziemne przejście pod torami. Więcej o tym konkretnym projekcie pisaliśmy tutaj.

Koszty prac na dworcu Sosnowiec Maczki oszacowano na blisko 39 mln złotych brutto, a ich rozpoczęcie przewidziano na trzeci kwartał 2016 roku.

 

Fot: PKP SA

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry