Menu
Zapraszamy do lektury nowego numeru!

Zapraszamy do lektury nowego numeru!

2017-06-19

Nowy numer Raportu Kolejowego już jest dostępny!

A w nim m.in.:

 • Zmiany na kolei nie są zależne tylko od CUPT, wywiad z Przemysławem Gorgolem, p.o. Dyrektora Centrum Unijnych Projektów Transportowych,
 • POLREGIO to nie jest zabieg marketingowy, wywiad z Krzysztofem Zgorzelskim, prezesem POLREGIO,
 • Ruszamy z nowymi projektami, wywiad z prezesem Xcity Investment Markiem Chibowskim,
 • Odpowiadamy na potrzeby przewoźników i pasażerów, wywiat z prezesem Polskiego Taboru Szynowego Adamem Laskowskim,
 • Uważnie wsłuchujemy się w głosy pasażerów, wywiad z Wojciechem Dingesem, prezesem Kolei Śląskich,
 • Dolnośląska rewolucja kolejowa, wywiad z członkiem Zarządu Województwa Dolnośląskiego Jerzym Michalakiem,
 • Największym wyzwaniem jest kształcenie kadry, wywiad z dr. inż. Zbigniewem Kędrą z Politechniki Gdańskiej,
 • Od incydentów do lidera na rynku, wywiad z Rafałem Sosnowskim, prezesem firmy SOSNOWSKI,
 • Artykuły i wypowiedzi ekspertów: Środki w transporcie kolejowym powinny być inwestowane, a nie wydawane (Łukasz Laszczyński); Priorytety systemu kolejowego (Czesław Warsewicz), Pakiet Kolejowy. Wyzwania dla sektora kolejowego (Michał Szarmach), Pasażerskie systemy wsparcia logistycznego (Bartłomiej Buczek)
 • Relacje z: konferencji Modernizacja Taboru Szynowego, III Konferencji Techniczno-naprawczej PKP Intercity SA, targów Railtex 2017, Metrorail 2017, Expo Ferroviaria, warsztatow UTK, VII Mistrzostw Polski Branży Kolejowej w Piłkę Nożną, konferenji Czyny nieuczciwej konkurencji w zamówieniach publicznych, Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Numer dostępny w puntach dystrybucji oraz w wersji online na naszej stronie: http://www.raportkolejowy.pl/pl/wydanie-aktualne

Zapraszamy do lektury!

 

TAGI

CUPTIV Pakiet KolejowyKoleje DolnośląskieKoleje ŚląskiePolregioPrzewozy RegionalneXcity

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry