Menu
Z amerykańskimi kongresmenami o rozwoju polskiej infrastruktury transportowej

Z amerykańskimi kongresmenami o rozwoju polskiej infrastruktury transportowej

2017-04-13

10 kwietnia 2017 r. minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk spotkał się z delegacją amerykańskich kongresmenów, na czele z przewodniczącym Komisji ds. Transportu i Infrastruktury Kongresu Billem Shusterem. W spotkaniu wziął udział także ambasador USA w Polsce Paul Jones. Ministrowi towarzyszyli wiceministrowie Justyna Skrzydło, Jerzy Szmit i Tomasz Żuchowski.

Podczas spotkania omówione zostały najważniejsze elementy rozwoju infrastruktury transportowej w Polsce i w USA. Minister Andrzej Adamczyk podkreślił, że Stany Zjednoczone są dla Polski ważnym sojusznikiem i jednym z najważniejszych partnerów gospodarczych.

– Dla obecnego rządu bliska współpraca ze Stanami Zjednoczonymi jest kluczowa. Tak trwały sojusz jest dla nas jedną z fundamentalnych podstaw bezpieczeństwa narodowego i pokoju w tej części Europy – powiedział minister.

Rozmowa dotyczyła również flagowych projektów polskiego rządu, takich jak Narodowy Program Mieszkaniowy czy Strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

 

Fot: MIB

TAGI

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
  2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
  3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
    a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
    b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
  9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry