Menu
XX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PKP SA i Prezydenta ZZM

XX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PKP SA i Prezydenta ZZM

2017-06-27

Dwadzieścia drużyn rywalizowało w jubileuszowym  XX Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PKP SA i Prezydenta Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Polsce. To najstarsze i największe zmagania futbolowe na polskiej kolei.

W zawodach rozegranych w Szczecinku w dniach 22-23 czerwca triumfowała drużyna Czech, która w wielkim finale wygrała z SKM w Trójmieście 2:0. Zwycięzcy otrzymali z rąk prezesa Krzysztofa Mamińskiego Puchar Prezesa PKP SA, a srebrna drużyna SKM – Puchar Prezydenta ZZM od szefa Związku Zawodowego Maszynistów Leszka Miętka. W meczu o trzecie miejsce piłkarze PKP SA wygrali po rzutach karnych (11:10, w regulaminowym czasie 1:1) z PR Wielkopolski.

Królem strzelców XX turnieju został Petr Vavricka z Czech. Tytuł najlepszego zawodnika otrzymał Mateusz Stankiewicz z PR Wielkopolski, a najlepszego bramkarza – Maciej Szlaga z SKM.

Tradycją turnieju jest mecz Reprezentacji Maszynistów z Dyrektorami, który w tym roku wygrali  Maszyniści, pokazując piłkarski kunszt. 

 

Fot: ZZM

 

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry