Menu
Wojciech Dinges zrezygnował z funkcji prezesa zarządu Kolei Śląskich!

Wojciech Dinges zrezygnował z funkcji prezesa zarządu Kolei Śląskich!

2019-05-23

Wczoraj Wojciech Dingest złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu spółki  Koleje Śląskie Sp. z o.o. Były juz prezes śląskiego przewoźnikawydał oświadczenie w związku z tą decyją, w którym podkreślił:

- Spółkę pozostawiam w bardzo dobrym stanie, a tym bardziej cieszę się, że w ciągu tych 3,5 roku udało się nam zrealizować zadania, które były planowane na pięć lat. Najbardziej jestem dumny z zakończenia wymiany taboru na nowy, z tego, że udało się główne działania techniczne i administracyjne Spółki w nowej katowickiej siedzibie. Przede wszystkim jestem dumny z tego, że wydajną pracą całej załogi zachęciliśmy znaczną liczbę pasażerów do powrotu na kolej.

Magdalena Iwańska, rzecznik spółki, podkreśliła, że:

- Pracownicy Kolei Śląskich dziękują Panu Wojciechowi Dingesowi za lata wspólnej pracy oraz wysiłek i zaangażowanie włożone w rozwój spółki i transportu publicznego w regionie.

 

TAGI

Koleje Śląskie

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry