Menu
VII Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej

VII Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej

2017-06-27

26 maja br. na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy odbyła się siódma edycja Mistrzostw Polski Branży Kolejowej w Piłkę Nożną o Puchar Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Do rywalizacji grupowej zgłosiło się dwadzieścia zespołów w całej Polski. Ostatecznie tytuł obroniła ekipa Begimo Media.

Po wielomiesięcznych przygotowaniach najlepsze drużyny branży kolejowej stawiły się w Bydgoszczy, aby rozegrać kolejną edycję turnieju piłkarskiego. Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei zagwarantowała uczestnikom typowo piłkarską przygodę, która pozwoliła na rozegranie bardzo ciekawego turnieju. Zakończył się on meczem, który był powtórką finału sprzed roku. Drużyny rywalizowały w czterech pięciozespołowych grupach. W pierwszej grupie rozstawiony został obrońza tytułu Begimo Media, do niego dolosowano ekipy Axians, BKT Elektronik, Kolejowe Załady Łączności oraz PKP Informatyka. Grupa wzbudzająca najwięcej emocji złożona była z Axtone, Newag, Kolrem, Polregio oraz PKP. W trzeciej grupie rywalizację podjęły PKP PLK ZLK z Wałbrzycha, PKP Intercity, Koleje Wielkopolskie, Medcom, oraz Koleje Dolnośląskie. W ostatniej grupie zagrali PUT Graw, Venture Industries, FPS Cegielski, DP System oraz Urząd Transportu Kolejowego. Z rozgrywek grupowych do ćwierćfinałów awansowały: Kolejowe Zakłady Łączności, Begimo Media, Axtone, PKP, PKP Intercity, Koleje Wielkopolskie, DP System i Venture Industries.

Pierwsze miejsce po emocjonującej grze obronił zespół Begimo Media. Miejsce drugie przypadło ekpie Axtone, a trzecie PKP Intercity. Puchar, medale i liczne nagrody od sponsorów wręczyli dyrektor generalny Polskiej Izby Producentów Urzadzeń i Usług na Rzecz Kolei Adam Musiał oraz dyrektor Dorota Markiewicz. Poza nagrodami dla zespołów organizatorzy przyznali także nagrody indywidualne: dla najstarszego uczestnika zawodów (Roman Stańczuk, PKP Intercity), dla najlepszego bramkarza (Rafał Łabędzki, Koleje Wielkopolskie), dla najlepszego strzelca (Sebastain Pękala, Begimo Media) oraz dla najlepszego piłkarza (Dorian Zając, PKP Intercity).

Raport Kolejowy był patronatem mistrzostw.

Fotorelację z wydarzenia można obejrzeć na stronie organizatora: http://kolejnapilke.pl/fotorelacja-2017/

 

TAGI

H. CegielskiKoleje DolnośląskieKoleje WielkopolskieMedcomNewagPatronat Raportu KolejowegoPKP InformatykaPKP IntercityPKP PLKPKP SAPolregioPrzewozy RegionalneUTK

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry