Menu
Targi Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności Logis-Mil 2016

Targi Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności Logis-Mil 2016

2016-07-01

Raport Kolejowy wraz z Polską Izbą Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei miał przyjemność uczestniczyć w Targach Logis-Mil, odbywających się w bydgoskiej Łuczniczce w dniach 28-29 czerwca. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych.  Patronat Honorowy nad targami w imieniu  Ministerstwa Obrony Narodowej objął Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych Pan  gen. bryg. Dariusz Łukowski.

Targi Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności zebrały liczne grono stowarzyszeń, instytucji i przedsiębiorstw zajmujących się szeroko rozumianym sektorem służb mundurowych w Polsce – od wyżywienia, poprzez odzież, aż do logistyki oraz obsługi sprzętu wojskowego. Podczas targów specjaliści, eksperci i wystawcy mogli zaprezentować swoje wyroby, a także wymienić doświadczenia i lepiej zrozumieć specyfikę służb mundurowych.

Dla gości przygotowano też dodatkowe atrakcje: między innymi paradę orkiestr strażackich, koncert zespołu wojskowego „Błękitne berety”, wystawę sprzętu wojskowego oraz pokaz mody wojskowej (przygotowany przez firmy Modus i Kreator). Równolegle przeprowadzono kilkanaście spotkań i seminariów, np. na temat instrumentów wsparcia polskiego eksportu, obrotu handlowego w eksporcie i imporcie towarami podwójnego wykorzystania, aspektów prawnych zabezpieczania ładunku czy procedur i zamówień publicznych.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko – mamy nadzieję, że zobaczymy się na następnej edycji targów!

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry