Menu
Porozumienie o współpracy Polski i Malty

Porozumienie o współpracy Polski i Malty

2018-06-06

5 czerwca w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Tecnologii przedstawiciele Krajowej Izby Gospodarczej oraz rządu Malty podpisali porozumienie o współpracy.

Wczoraj w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii odbyło się I Forum Biznesowe Polska – Malta, którego celem było przedstawienie potencjału Malty, zaprezentowanie możliwości wzajemnej współpracy biznesowej i inwestycyjnej między Polską i Maltą, a także nawiązanie kontaktów gospodarczych dzięki możliwości udziału w spotkaniach B2B między polskimi i maltańskimi przedsiębiorcami.

Podsumowaniem forum było podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Krajową Izbą Gospodarczą, reprezentowaną przez prezesa Andrzeja Arendarskiego, oraz ministrem Chrisem Cardoną, odpowiedzialnym za handel, przedsiębiorczość i przemysł Malty. Porozumienie potwierdza otwartość obu krajów na dalszą, owocną kooperację w zakresie rozwoju m.in. takich branż, jak logistyka, IT, meble, branża mechaniczna i inżynieryjna, finansowa, medyczna czy farmaceutyczna.

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry