Menu
PLK zmodernizuje ponad dwadzieścia stacji i przystanków w czterech województwach

PLK zmodernizuje ponad dwadzieścia stacji i przystanków w czterech województwach

2016-08-17

PKP Polskie Linie Kolejowe SA przeznaczą 760 tysięcy złotych na montaż nowych wiat na dwudziestu czterech stacjach i przystankach w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, wielkopolski oraz lubuskim. Pasażerowie skorzystają ze zmodernizowanych stacji jeszcze w tym roku.

Montaż nowych wiat peronowych rozpocznie się we wrześniu. Wiaty zostaną wyposażone w ławki oraz poręcz do odpoczynku na stojąco. Pod zadaszeniem znajdzie się też miejsce dla wózków inwalidzkich i dziecięcych. W województwie zachodniopomorskim nowe wiaty staną na stacjach i przystankach w Wałczu, Daszewie, Ustroniu Morskim, Worowie, Morzycy, Gogolewie, Ulikowie, Trąbkach, Szczecinie Gumieńce, Mokrzycy Wielkiej, Świnoujściu Przytór, Nowogardzie i Troszynie. W województwie pomorskim – w Człuchowie, Czarnem, Domisławiu i Biskupnicach. W Województwie wielkopolskim – w miejscowościach Białośliwie, Jastrowie, Piła Podlasie, Wyrzysk Osiek, Złotów, Kaczory. A także w województwie lubuskim w Mierzęcinie Strzeleckim.

Wykonaniem i montażem wiat zajmie się firma Vivenge Sp. z o. o. z Siedlc. Roboty zakończą cię pod koniec listopada tego roku.

 

Fot: PKP PLK

TAGI

PKP PLK

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry