Menu
Odznaczenia Związku Piłsudczyków RP dla Mamińskiego, Bittela i SKM

Odznaczenia Związku Piłsudczyków RP dla Mamińskiego, Bittela i SKM

2018-04-11

6 kwietnia, podczas uroczystości poświęcenia sztandaru dla PKP SKM w Trójmieście, odbyło się wręczenie nagród Związku Piłsudczyków RP.

W uznaniu działań mających na celu zakrzewienie idei czynów Marszałka Józefa Piłsudskiego w 100-lecie odzyskania niepodległości Order Honorowy Związku Piłsudczyków RP otrzymał prezes PKP Krzysztof Mamiński, a Złote Krzyże Honorowe Związku Piłsudczyków RP otrzymali podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Andrzej Bittel oraz dyrektor ds. eksploatacji PKP SKM w Trójmieście Sławomir Pipke.

Prezes Krzysztof Mamiński odbiera Order Honorowy Związku Piłsudczyków RP

 

Przedstawiciel Związku Piłsudczyków RP wręcza Złoty Krzyż Honorowy ministrowi Andrzejowi Bittelowi

 

Dyrektor ds. eksploatacji PKP SKM w Trójmieście Sławomir Pipke otrzymuje Złoty Krzyż Honorowy Związku Piłsudczyków RP

TAGI

Andrzej BittelKrzysztof MamińskiKrzysztof MamińskiMIMinisterstwo InfrastrukturyPKP SAPKP Szybka Kolej Miejska

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry