Menu
Marka POLREGIO doceniona w prestiżowym konkursie

Marka POLREGIO doceniona w prestiżowym konkursie

2017-07-31

Przewozy Regionalne zostały laureatem największego w Polsce konkursu certyfikującego produkty i usługi – Jakość Roku. W tym roku diamentowa statuetka w kategorii USŁUGA została przyznana za wprowadzenie przez przewoźnika nowej marki POLREGIO.

Ta prestiżowa nagroda trafiła w ręce Przewozów Regionalnych już po raz czwarty. W poprzednich edycjach eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji docenili m.in. projekt rozbudowy nowych kanałów informacyjnych oraz ofertę sieci połączeń.

– Bardzo cieszy nas tegoroczny werdykt kapituły. To wyróżnienie jest dla nas dowodem, że zmiany, jakie zachodzą w spółce, idą w dobrym kierunku i są zauważane przez pasażerów. To także potwierdzenie, że nasze hasło „Budujemy dobrą kolei, budujemy dobre relacje” jest realizowane w praktyce – mówi Anna Lenarczyk, Członek Zarządu POLREGIO.

POLREGIO to marka handlowa wprowadzona przez Przewozy Regionalne pod koniec ubiegłego roku. Nowe logo i nazwa mają na celu zakomunikowanie pasażerom zmian, jakie zachodzą w firmie. W zeszłym roku, po raz pierwszy w swojej kilkunastoletniej historii, największy pasażerski przewoźnik kolejowy w Polsce osiągnął zysk. Jest to efekt prowadzonej przy wsparciu Agencji Rozwoju Przemysłu restrukturyzacji, która obejmuje kilkanaście obszarów, m.in. modernizację taboru i optymalizację kosztów działalności.

Spółka prowadzi wymianę taboru na skalę, która nigdy wcześniej nie miała miejsca w Przewozach Regionalnych. Od początku czerwca w barwach POLREGIO jeździ pięć nowych Linków – pociągów wyprodukowanych przez PESA Bydgoszcz. Modernizowane są elektryczne zespoły trakcyjne. W sumie do końca 2018 r. na tory trafi 52 nowych i w pełni zmodernizowanych pojazdów.

To nie wszystkie zmiany, jakie zachodzą w POLREGIO. Rozwijana jest oferta dla pasażerów, m.in. uruchamiane są nowe połączenia. Trwa także realizacja projektu integrowania transportu kolejowego z komunikacją autobusową. Od początku tego roku podpisano już kilka umów dotyczących integracji rozkładów  jazdy i możliwości łatwego zakupu biletów przez internet. Kontynuowana jest również integracja  oferty taryfowej POLREGIO z oferta taryfową komunikacji miejskiej w dużych aglomeracjach miejskich.

Wyróżnienie Certyfikat JAKOŚĆ ROKU przyznawane jest od 12 lat. To największa w Polsce inicjatywa promująca przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość produktów, usług czy innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę dalszego rozwoju.

 

Fot: POLREGIO

TAGI

Agencja Rozwoju PrzemysłuAgencja Rozwoju PrzemysłuPesaPolregioPrzewozy Regionalne

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry