Menu
III Bydgoska Wystawa Makiet Modułowych
2018-08-13

Raport Kolejowy patronem medialnym III Bydgoskiej Wystawy Makiet Modułowych!
W dniach 25-26 sierpnia br. w bydgoskiej Szkole Podstawowej nr 4 (ul. Wyzwolenia 4) odbędzie się kolejna wystawa makiet modułowych. Wydarzenie przygotował Bydgoski Klub Modelarzy Kolejowych.
Rafał Wilczak, jeden z modelarzy,, podkreślił, że BKMK to "(...) pasjonaci pasjonatami modelarstwa kolejowego w skali 1:87 - czyli H0. W zakres naszych zainteresowań wchodzi zarówno budowa modułów odcinków kolejowych z możliwie jak najdokładniejszym odwzorowaniem terenu i przyległej infrastruktury, jak również praca nad taborem, począwszy od budowy własnych pojazdów, do renowacji starych, a także praca nad nowymi modelami czyli tzw. patynowanie taboru, co w dużym skrócie oznacza nadawanie zanieczyszczeń eksploatacyjnych występujących na prawdziwym na taborze.
Z naszymi modelami i modułami jeździmy na różne spotkania i wystawy modelarskie, gdzie możemy zbierać i wymieniać się doświadczeniem z kolegami z innych klubów. (...)".

Miejsce; Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Wyzwolenia 4 Bydgoszcz

Data: 25 sierpnia godz. 10.00- 18.00

       26 sierpnia od 10.00 -  16.00

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

III Bydgoska Wystawa Makiet Modułowych
2018-08-27

W bydgoskiej Szkole Podstawowej nr 4 odbyła się trzecia edycja wystawy kolejowych makiet modułowych. Impreza, która zgromadziła setki widzów została zorganizowana przez Stowarzyszenie Miłośników Starego Fordonu oraz Bydgoski Klub Modelarzy Kolejowych. Wydarzenie trwało dwa dni podczas, któego pokazano miniaturowe odcinki kolejowe z dokładnie odwzorowanym terenem i infrastrukturą, wraz z taborem – pojazdami od starych, po współczesne.

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry