Menu
Grupa Track Tec wzmacnia relacje na rynku azjatyckim

Grupa Track Tec wzmacnia relacje na rynku azjatyckim

2017-05-29

Grupa Track Tec zaprezentowała swoją produkcję podczas międzynarodowych targów RAIL SOLUTIONS ASIA 2017, organizowanych w Kuala Lumpur. Tegoroczna edycja tego prestiżowego wydarzenia odbywała się w dniach 24-26 maja. Spółka brała w nim udział już po raz trzeci.

Międzynarodowe targi kolejowe w Malezji to jedna z najbardziej cenionych imprez branżowych na rynku azjatyckim. Na ponad 2 tys. uczestników czeka 2,5 tys. m² powierzchni wystawowej i 160 wystawców. To najlepsza rekomendacja dla firm, które dysponują najwyższej jakości rozwiązaniami technologicznymi i potencjałem kadrowym w obszarze rozwiązań systemowych dla infrastruktury szynowej – tak, jak w przypadku Track Tec. Eksperci spółki w trybie ciągłym pracują nad udoskonalaniem produktów i rozwiązań, aby spełniały wymagania stawiane szybkiej kolei, ciężkiemu ruchowi towarowemu i ruchowi mieszanemu, a także komunikacji miejskiej.

– Prezentacja naszych produktów na targach RAIL SOLUTIONS ASIA to dla nas sposobność do nawiązania nowych kontraktów handlowych, które wzmacniają rozpoznawalność marki Track Tec w coraz odleglejszych destynacjach. Fundament naszego sukcesu stanowią niezawodne rozwiązania, najwyższa jakość i umiejętność budowania oferty odpowiadającej na potrzeby zróżnicowanych odbiorców. To pozwala nam skutecznie umacniać naszą pozycję na perspektywicznych rynkach międzynarodowych –  powiedział dr. inż. Jarosław Pawluk, prezes Grupy Track Tec.

Obecność Track Tec na rynkach azjatyckich nie ogranicza się jednak tylko i wyłącznie do prezentacji oferty podczas uznanych wydarzeń branżowych. Grupa Track Tec realizuje kontrakty do ponad 30 krajów na całym świecie, w tym również na rynek azjatycki.

 

Źródło; Track Tec

 

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry