Menu
Eltronik wyróźniony przez Forbesa!

Eltronik wyróźniony przez Forbesa!

2019-01-07

Przedsiębiorstwo Projektowo - Produkcyjne i Handlowe " ELTRONIK ” Sp. z o.o. zostało wyróżnione w rankingu miesięcznika Forbes "FORUM FIRM RODZINNYCH 2018".

Firma otrzymała wyróżnienie w kategorii firm o poziomie przychodów do 100 mln zł w województwie wielkopolskim.

Adam Nowak, prezes zarządu Eltronik powiedział:

„Otrzymane wyróżnienie jest dla nas tym bardziej wielką niespodzianką, iż nie było w żaden sposób oczekiwane czy też nie zabiegaliśmy o nie w żaden sposób. Jest ono niewątpliwym sukcesem całej załogi naszej firmy, jak również wynikiem dobrej koniunktury w branży kolejowej. Podobnie jak wyróżnienie Skrzydła Biznesu za rok 2012 jest ono dla nas nagrodą za ciężką pracę, ale także ogromną motywacją do dalszych działań i docenieniem wielkopolskiej rzetelności i pracowitości”

INNE Z KATEGORII "aktualnosci"

Klauzula informacyjna dotycząca posiadanych danych osobowych oraz ich przetwarzaniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych.
 3. Administrator pozyskuje dane wyłącznie bezpośrednio.
 4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji kontraktów handlowych. Po zakończeniu ich trwania w innych zgodnych z prawem celach np. w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń oraz reklamacji.
  a) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane firmom zewnętrznym w celu zabezpieczenia i realizacji kontraktów.
  b) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 5. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych orz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 8. Zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych może zostać przez Pana/Panią wycofana w każdym czasie, poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@izbakolei.pl co skutkować będzie usunięciem z bazy Administratora.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem.

AKCEPTUJĘ
do góry